Slovník pojmů

A B C E H I K

AC 30-6

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 6 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 30x30. Profily ze série AC 30-6 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

AC 40-8

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 8 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 40x40. Profily ze série AC 40-8 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

AC 45-8

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 8 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 45x45. Profily ze série AC 45-8 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

Alusic

ALUSIC patří se svým programem v oblasti průmyslových systémů mezi nejvýznamnější evropské výrobce. Více než 200 druhů hliníkových profilů v řadách AC, BH, IM, 3000 spojovacích dílů, program karbonových produktů Carbo6, LED osvětlení do drážky…

BH 20-6

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 6 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 20x20. Profily ze série BH 20-6 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

BH 30-8

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 8 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 30x30. Profily ze série BH 30-8 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

BH 40-10

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 10 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 40x40. Profily ze série BH 40-10 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

BH 45-10

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 10 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 45x45. Profily ze série BH 45-10 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

BH 50-10

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 10 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 50x50. Profily ze série BH 50-10 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

certifikace

ISO 9001:2015 - Společnost Alusic získala certifikaci ISO 9001:2015 díky svému neustálému závazku kontrolovat svůj systém řízení a výroby a prokazovat kvalitu a efektivitu svých podnikových procesů. EN 1090 - výroba a provedení společnosti Alusic…

EN AW 6060

Hliníkové profily jsou vyrobeny extruzí z hliníkové slitiny EN-AW6060/6063 (Al Mg Si 0,5). Metalurgický stupeň je T5/T6 (tepelné zpracování, temperace a umělé stáří) k zajištění dlouhodobé absolutní stability materiálu po dobu mnoha let. Obvykle…

hliníkové profily AC

Program AC je hlavní skupinou z oblasti hliníkových profilů a příslušenství dodávaných firmou ALUSIC a obsahuje nejširší výběr produktů z naší nabídky. K dispozici je více než 150 různých tvarů profilů ve třech modulárních velikostech se základními…

hliníkové profily BH

Program BH je tvořený hliníkovými profily a příslušenstvím s tvarem drážky BH rozšířeným na našem trhu. K dispozici je široký výběr profilů, od nejmenších pro lehké konstrukce až po robustní těžké verze pro potřeby konstrukcí s nejvyššími nároky na…

hliníkové profily IM

Program IM je tvořený hliníkovými profily a příslušenstvím s tvarem drážky IM rozšířeným na našem trhu. K dispozici je široký výběr profilů, od nejmenších pro lehké konstrukce až po robustní těžké verze pro potřeby konstrukcí s nejvyššími nároky na…

IM 20-5

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 5 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 20x20. Profily ze série IM 20-5 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

IM 30-6

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 6 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 30x30. Profily ze série IM 30-6 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

IM 40-8

Série hliníkových profilů se shodnou drážkou o šířce 8 mm. Základem celé série je hliníkový profil s modulovým řezem 40x40. Profily ze série IM 40-8 a příslušenství kompatibilní s touto sérií je označeno následující ikonkou:

konfigurace dopravníku

V našem konfigurátoru si můžete pohodlně a rychle vytvořit pásový dopravník nebo nově i destičkový dopravník se zatáčkami ze všech produktových sérií programu ALUSIC. Můžete si vybrat z mnoha parametrů a zadávat rozměry, materiály a provedení pásu…