Kombinování s jinými výrobky

Kombinování s jinými výrobky

Lze profily a příslušenství ALUSIC kombinovat s jinými výrobky na trhu?

Ano, to samozřejmě lze. Program ALUSIC je dokonce nejuniverzálnější z hlediska kompatibility svých produktů na našem trhu a dokážete v něm nalézt řešení shodné nebo obdobné s valnou většinou hliníkových systémů.

U hliníkových profilů a jejich příslušenství vždy záleží na šířce, rozměrech a tvaru drážky. Program ALUSIC je tvořený třemi základními řadami s následujícími tvary drážek:

Všechny produkty na našem webu mají uveden symbol, který označuje tvar drážky, její šířku v milimetrech a základ modulového řezu, od kterého se odvíjí pomocí násobků různé velikosti profilů.

Křížové reference podle objednacích čísel

Náš webový portál jako jediný umožňuje vyhledávání podle objednacích čísel nejběžnějších systémů na trhu. V naší databázi je zpracováno téměř 2000 křížových referencí a odkazů. Zadejte jednoduše Vaše objednací číslo do vyhledávání a náš systém vybere automaticky stejný nebo nejbližší výrobek s obdobnými vlastnostmi. V detailu produktu můžete navíc zjistit případné základní rozdíly a snadno si tak vyberete náhradu ať už po technické nebo cenové stránce.