Rozšíření programu o lineární pohony FC

Na našem e-shopu vsk-profily.cz nově naleznete program lineárních pohonů FC. Na výběr máte z několika desítek modelů od malých pohonů 55x55 mm až po velké lineární osy 225x225 mm v libovolných délkách do 6000 mm ve čtyřech základních kategoriích.

Lineární pohony naleznou uplatnění v robotizaci, na manipulačních portálech, výrobních linkách a v průmyslové automatizaci obecně.

Lineární pohony FC LIGHT - Určené zejména pro aplikace s menšími požadavky na silové a momentové účinky a nacházejí uplatnění především v jednoduchých manipulačních systémech s jednou nebo dvěma osami.

Lineární pohony FC HEAVY - Určené zejména pro aplikace s velmi vysokými požadavky na silové a momentové účinky. Díky použití nejlepších konstrukčních prvků jako jsou extrémně účinné ozubené řemeny s šípovitými zuby nebo kuličkový šroub dosahují rovněž vynikajících parametrů v rychlosti, akceleraci a přesnosti pohybu.

Lineární pohony FC s pohyblivým profilem - Součástí programu lineárních pohonů FC jsou rovněž lineární pohony s pohyblivým profilem, které nacházejí využití zejména jako posuvné osy Z ve víceosých manipulačních systémech.

Dvouosé systémy - Hotová a předpřipravená řešení dvouosých manipulačních systémů zajišťujících pohyb ve směru os X a Z.